У Навчально-науковому інституті біоресурсів і природокористування Західноукраїнського національного університету стартував проєкт, спрямований на популяризацію сучасних трендів у розвитку агрономії, агроінженерії, біотехнології, екології та економіки довкілля.

4 вересня в 11.15 год. відбулася  дискусія на тему: «Професії майбутнього: новітні тренди в екології, агробізнесі та охороні здоров’я». Студенти мали змогу детально обговорити перспективи професійного розвитку, зміни тенденцій на ринку праці,  зростання попиту на носіїв екологічних професій. Особливу увагу і цікавість заслуговували професії урбоеколога, екоменеджера, інженера-еколога. Обговорювалися зміни у професіях у сфері агробізнесу, в тому числі, про необхідність підготовки сіті-агрономів, агрогенетиків, біохакерів, агроінженерів, агрокібернетиків. Не аби яку цікавість викликали доповіді про майбутні професії в сфері охорони здоров’я. Значну увагу також було приділено питанням розвитку сучасних цифрових, біо-, нано- та гіс-технологій.

Західноукраїнський національний університет – твій крок в майбутнє!

Західноукраїнський національний університет – твій крок в майбутнє